Schaakmat in de Bib?

Nieuws

Schaakmat in de Bib?
Schaakclub KSK Colle daagt je uit. Zowel beginners als gevorderden zijn welkom in de hoofdbib op zondag 27 augustus van 9.30 tot 12.30 uur.

KSK Colle: Wie zijn wij?

"Onze club werd gesticht op 11 april 1944 en is daarmee de oudste in het Waasland. Van primordiaal belang is niet zozeer hoe sterk je wel kan schaken, maar wel of je wil bijdragen tot een positieve sfeer. De meeste van onze leden zijn echte vrienden, slechts achter het bord maken ze elkaar het leven zuur. Bijna niemand waakt echter angstvallig over zijn schaakgeheimen, en een zwakkere speler wordt zoveel mogelijk geholpen. Op deze manier is de doorgroei van een club het beste verzekerd. Jong, of jong geweest, dat speelt geen enkele rol. Alle leeftijden zijn bij ons goed vertegenwoordigd, en zelfs aan de toog verbroederen onze Nestors met onze Benjamins. Die toog speelt overigens wél een bijzondere rol: op die plaats worden immers de meeste analyses geproduceerd. Wie wint, komt er vieren. Wie verliest komt er zijn verdriet verdrinken... Onze vaste speelavond is elke donderdag vanaf 20.00u. Ons speellokaal bevindt zich achteraan in de taverne De Graanmaat op de overbekende Grote Markt van Sint-Niklaas."

Meer info

Collectie-aanbod

Hier vind je een greep uit onze collectie: ontdek de spelregels en technieken van de eerste zetten tot schaakmat.

Publicatiedatum

2018-06-04

Contact stadhuis

Grote Markt 1
9100 Sint-Niklaas
info@sint-niklaas.be
Tel.: +32 (0)3 778 30 00

Bekijk hier onze privacyverklaring.

Facebook Twitter